" Cztery pory roku"

W marcu odbyło się jeszcze jedno ciekawe przedstawienie, tym razem z myślą o społeczności lokalnej.
       22 marca uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani K. Matelskiej i pani A. Soboń przygotowali program słowno - muzyczny pt. " Cztery pory roku".
        Udział w nim wzięli chórzyści zespołu wokalnego szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Solo wystąpili: Piotr Ignaszewski z kl. III a gimnazjum ( od 10 lat członek Chóru Katedralnego) oraz Dominik Kielban. Obaj bardzo interesująco wykonali piosenki Marka Grechuty. Ania Grabańska z kl. I a - laureatka 3 miejsca tegorocznych eliminacji do Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Szkolnej wykonała piosenkę " Kasztany". Iza Żurczak z kl. Va
- uczennica II klasy Szkoły Muzycznej I stopnia w Poznaniu grała na klarnecie. Chórzystom i solistom akompaniowała Marta Wojciechowaska z kl. I a gimnazjum. Uczniowie włożyli bardzo dużo pracy i zaangażowania w przygotowanie wieczoru i program zaprezentowali brawurowo. Tym bardziej przykro im było występować do... prawie pustej sali.
       Czy możemy usprawiedliwiać się brakiem czasu lub brzydką aurą? Może czas obudzić się z zimowego snu! Miejmy nadzieję, że uczniowie zechcą jeszcze kiedyś powtórzyć swój program i dla nas wystąpić.