Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole witaliśmy jak zwykle na wesoło. Najpierw wszyscy zebrali się w auli szkolnej, by obejrzeć przedstawienie teatrzyku " Kacperek" pt. " Przepis na grzeczność". Dzieci z kółka tanecznego prowadzonego przez panią Ż. Kupidurę zaprezentowały tańce " Kaczka dziwaczka", " Kwoka" i " Deszczowa piosenka". Odbył się również konkurs " Z kulturą za pan brat". Brały w nim udział dwie drużyny: drużyna niebieskich i drużyna czerwonych. Pytania obejmowały cztery kategorie: muzykę, sztukę, literaturę oraz dobre maniery. Zwycięska drużyna " czerwonych" wykonała na koniec radosny okrzyk " Hip, hip, hura, wygrały klasy "a"! W tym dniu było mniej lekcji, a więcej zabawy. Mamy nadzieję, że za rok też tak będzie.