Forum Samorządów Szkolnych

Dnia 27.04.2007 r. odbyło się w naszej szkole Forum Samorządów Szkolnych. Przybyły do nas zespoły ze szkól podstawowych - SP-6, SP-64, SP-45.
       Podczas tego spotkania mieliśmy okazję do wysłuchania i obejrzenia prezentacji pracy samorządów. Wszyscy z zebranych mogli dużo opowiadać o organizowanych przez nich zbiórkach dobroczynnych, imprezach (np. festyny, dyskotekach, obchodzonych świętach i wielu innych). W części plastycznej zebrani uczniowie przedstawili swoją szkołę w formie graficznej i ułożyli hasło z nią związane. Pokazaliśmy też gościom naszą szkołę a podczas poczęstunku nawiązywaliśmy kontakty towarzyskie. Potem każda z grup otrzymała pamiątkę z naszego spotkania w postaci specjalnego kubka i podziękowania za udział w Forum.
       Wspólne zdjęcie zakończyło naszą imprezę a młodzież i opiekun ze Szkoły Podstawowej
Nr 64 obiecali, iż spotkamy się w przyszłym roku w ich szkole.