Mamy wreszcie swoją stronę WWW !!!

26 lutego dwie uczennice z klas trzecich- Martyna O. I Marysia Dz. reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim, jaki odbył się w Szkole Podstawowej nr 18 w Poznaniu. Poświęcony był on naszemu miastu , więc wszystkie wiersze były o Poznaniu. Martyna z klasy III a zajęła w nim I miejsce pięknie recytując wiersz pt. "Poznański księżyc". Marysia otrzymała dyplom udziału w konkursie i choć także wspaniale recytowała wiersz, niestety nie zawsze wszyscy mogą zwyciężyć. Ogromnie dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Należy wspomnieć, że na początku lutego po szkolnych eliminacjach Martyna spróbowała swych sił w innym Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim , jaki odbył się w Ośrodku Kultury na Dębinie . Tam zajęła również zaszczytne III miejsce. Wspaniale Martynko, jesteśmy z Ciebie dumni !!!