Mamy wreszcie swoją stronę WWW !!!

Pani Muzyka

Wspierając działania programu wychowawczego naszej szkoły, wzorem lat ubiegłych kontynuujemy uczestnictwo w comiesięcznych koncertach z cyklu "W Krainie Pani Muzyki". Spotkania te organizowane przez Lubuskie Biuro Koncertowe mają na celu wprowadzić najmłodszych w świat muzyki.Profesjonalizm wykonawców i dzieła znanych kompozytorów mają wzbogacić wyobraźnię dziecka i uwrażliwić na piękno dźwięków instrumentów.
      W październiku odbyło się pierwsze spotkanie pt.: "Muzyczne opowieści - Wilk i koźlęta." Słuchając utworów muzyki klasycznej dzieci znalazły się w świecie bajek. Spotkanie bardzo się podobało, o czym świadczyły gromkie brawa dla wykonawców.

image001.jpg
image003.jpg
image005.jpg
image007.jpg
W listopadzie odwiedziły nas "Najgłośniejsze instrumenty." Spotkanie choć nieco hałaśliwe sprawiło wiele uciechy nie tylko wykonawcom ale i odbiorcom.
image009.jpg
image011.jpg
image013.jpg
image015.jpg
W dniu 19.XII.2006 r. odbyło się już trzecie z kolei spotkanie z muzyką. "Historia fletu od A do Z" pozwoliła nam zgłębić tajemnice tego prostego, pięknego, aczkolwiek niedocenianego instrumentu.
image016.jpg
image017.jpg
image018.jpg
2. I. 2007 r. czekała na nas kolejna muzyczna niespodzianka pt.: "W karnawałowym nastroju". Na zajęciach poznaliśmy przy jakiej muzyce dawniej i dziś bawiono się na balach i zabawach karnawałowych.
image019.jpg

image020.jpg