Mamy wreszcie swoją stronę WWW !!!

Nowa świetlica szkolna została uruchomiona w dniu 2 stycznia 2007r. Dzięki współpracy nauczycieli i rodziców udało się zebrać środki na jej wyposażenie. Fundusze zebrano na szkolnej aukcji świątecznej dniu 7 grudnia 2006r oraz dzięki darowiznom rodziców i pomocy sponsorów. Obecnie świetlica jest duża, przestrzenna i składa się z dwóch pomieszczeń. W głównej części znalazły się kąciki wypoczynkowe, gdzie pdczas różnorodnych gier i zabaw dzieci miło spędzają czas. W drugiej mniejszej sali, przy stoliczkach, dzieci mogą uczyć się, odrabiać lekcje z pomocą nauczycieli oraz wykonywać różnorodne prace plastyczne lub w ciszy poczytać ulubioną książkę. Nareszcie tak długo oczekiwana świetlica spełniła nasze marzenia.

sw01.jpg
sw02.jpg