Mamy wreszcie swoją stronę WWW !!!

Akcja "Cała Polska czyta dzieciom"

W bajkowej scenerii 23 listopada 2006r. uczniowie klas O - III oraz przedszkolacy wraz z rodzicami spotkali się na auli szkolnej aby przenieść się w magiczny świat bajek. Wszyscy z zapartym tchem słuchali czytanych przez dorosłych opowieści. Wśród świec, w fotelu zasiadali kolejno goście i wprowadzali dzieci w świat bajkowych bohaterów .( zdjęcie 1 i 5 )
Klasa Ia
Pan Krzysztof Biniecki, tata Joasi przeczytał bajkę pt. "Tyczka pomocniczka" W. Sutriejewa.( zdjęcie 4 )