12 października jak co roku kolejni pierwszoklasiści zostali włączeni do uczniowskiego grona Szkoły Podstawowej nr 61. Dzieci zaprezentowały to, czego zdążyły nauczyć się w pierwszych tygodniach pobytu w szkole - a niemało pokazały. Pięknie śpiewały, tańczyły, wykazały się też umiejętnościami aktorskimi. Jeżeli była jakaś trema, to nikt tego nie zauważył. Uroczystość udała się wspaniale, dzieci z radością pokazały, co potrafią, rodzice dumni ze swych pociech głośno wspierali je brawami, a panie trzymając kciuki nagradzały pierwszaków uśmiechami. Pani Dyrektor pasowała uczniów czarodziejskim ołówkiem na godnych reprezentantów naszej szkoły , po czym po przysiędze, w klasach każdy pierwszak otrzymał dyplom pasowania. Życzymy pierwszoklasistom samych pomyślnych chwil w naszej szkółce!!!

pasowanie1.jpg
pasowanie2.jpg