Dnia 18 marca do pierwszaków przyszli gościnnie koledzy z Przedszkola nr 93. Dzieci wspólnie wykonywały prace plastyczne o tematyce wielkanocnej. "Jeżyki" goszczące w klasie Ib wyklejały wielkie wielkanocne jaja kolorowym papierem i wycinkami z pocztówek oraz gazet, uzupełniały obrazki z wazonem pełnym bazi, brały udział w zabawach ruchowych, natomiast "Kosmatki" , które odwiedziły klasę Ia z malowały farbami świąteczne jaja, a starsi koledzy z przyjemnością im pomagali.
Piękne prace zamieściliśmy na gazetkach ściennych, by wszyscy mogli je podziwiać, a część prac podarowaliśmy naszym miłym gościom na pamiątkę pobytu w szkole.
To była dla pierwszaków prawdziwa przyjemność móc ugościć dzieci z przedszkola, do którego
przecież tak niedawno i oni uczęszczali.