23 kwietnia najmłodsze klasy naszej szkoły aktywnie uczestniczyły w Dniu Sportu. Każdy miał okazję sprawdzić się w wybranej dyscyplinie. Uczniowie biegali, skakali, rzucali i wyginali śmiało ciało. Wszystkim dopisał wspaniały humor ,a niektórym dodatkowo szczęście, bo zwycięzcy otrzymali puchary, medale i dyplomy na pamiątkę tego sportowego dnia. Ponadto każdy uczeń zbierał punkty uczestnicząc w konkurencjach na boisku, a następnie starsi koledzy z gimnazjum zliczali punkty, co było okazją do porównania swoich umiejętności z innymi.
To był intensywny, pogodny i radosny dzień.
Nie tylko sportowcy mieli swe święto ale także ci, którzy wzięli udział w marcowo- kwietniowym konkursie Gżegżółka i doskonale poradzili sobie z polską ortografią. Wielkie brawa dla nich!