5 czerwca klasy pierwsze przeżyły niesamowitą przygodę w Kościanie. Otóż spotkaliśmy na swej drodze grupę piratów, którzy zabrali nas tratwami w poszukiwaniu skarbu. Najpierw dzieci musiały zebrać wszystkie części mapy i wykonać szereg zadań, a dopiero na końcu wyprawy skarb został odnaleziony. Bawiliśmy się wyśmienicie!!! Pogoda dopisała tak bardzo, że musieliśmy schłodzić się nawet pod fontanną. Bieg, wiosłowanie i rozgrywki sportowe męczą - ale nie nas ?! My z radością pokonywaliśmy wszelkie przeszkody, by otrzymać w prezencie skrzynię pełną słodyczy, dyplomy oraz lody, a następnie spędziliśmy czas na rewelacyjnym placu zabaw. To był fantastyczny dzień, aż żal było stamtąd odjeżdżać . Polecamy wszystkim taką wyprawę, naprawdę warto !!!