Podczas kolejnych odwiedzin w naszej szkole dzieci sześcioletnie z grup "Żabki", "Niedźwiadki", "Jeżyki" oraz nasza szkolna "zerówka" - "Wiewiórki" brały udział w Turnieju Zdrowia.
      Dzieci przywitała klasa I c. Wprowadzając maluchy w atmosferę turniejowych zmagań uczniowie przedstawili krótki program artystyczny związany ze zdrowiem oraz udzielili wielu rad na temat dbania o zdrowie.
      Wytypowane trzyosobowe drużyny zmierzyły się aż z siedmioma turniejowymi zadaniami. Odpowiadając na zagadki, wybierając zdrowe produkty, wskazując bezpieczne zabawy, ubierając się odpowiednio, pokazując gdzie i jak bezpiecznie przechodzić przez ulicę dzieci pokazały iż ich wiedza oraz umiejętności są ogromne. Jury przyznało cztery pierwsze miejsca, gdyż wszystkie drużyny bezbłędnie wykonały zadania i nie straszna im była turniejowa rywalizacja.
      Uczestnicy turnieju nagrodzeni zostali jabłkami, a turniej zakończyły wielkie brawa oraz prezentacja piosenki przez przedszkolaków.