Uczniowie klasy Ic w dniu 22.01.2010r udali się do Przedszkola z przedstawieniem jasełkowym. Treść spektaklu zachęcała do dzieci do zwrócenia uwagi na otaczający świat - dziś tak bardzo zaśmiecony przez człowieka. Zwierzęta, które oddawały hołd Jezusowi smuciły się z powodu braku troski o nie same. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w przedstawieniu. Jedna z dziewczynek odważnie wystąpiła na scenie odgrywając rolę Matki Bożej. Dzieci wspaniale i entuzjastycznie reagowały na propozycje wspólnej zabawy. Śpiewały kolędy i odpowiadały na pytania. Uczniowie klasy Ic ze smutkiem opuszczali swoje dawne przedszkole, natomiast Przedszkolaki z chęcią ruszyły do szkoły, aby pokazać nam swoją wersje Jasełek.