To, że to wyjątkowe wydarzenie to chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Mieliśmy to szczęście uczestniczyć w tym niecodziennym zdarzeniu. Nasza szkoła w ciągu kilku dni zmieniła się nie do poznania. Dziadkowie i Rodzice, którzy chodzili do naszej szkoły zadbali o to, aby w salach poświęconych osiągnięciom oraz historii szkoły pojawiły się pamiątki i ciekawe eksponaty. Można było usiąść w starych ławkach i obejrzeć zeszyty "babci" książki "dziadka", pojawiły się stare świadectwa, zdjęcia, dyplomy i nagrody. Cała szkoła zazieleniła się w jednej chwili. Jednak najważniejszym momentem w tym dniu z pewnością były występy naszych uczniów. Olga Kaszyńska z 1a, Antoni Pietrzak z 1b i Alicja Skaba z 1c godnie reprezentowali uczniów z nauczania początkowego. Kółko taneczne zaprezentowało układ muzyczno - taneczny pt.: "Krasnoludki" Kto widział przedstawienie na pewno się zgodzi.