W okresie jesienno - zimowym szczególnie musimy dbać o swoje zdrowie. Wiedzą to już najmłodsze dzieci. Chcąc przybliżyć sobie zasady higieniczne i zdrowotne w piątek 27.11.09r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły z klas 0 - III spotkali się na okolicznościowym apelu. Na wstępie dzieci z klasy I c podczas krótkich inscenizacji wierszy "Chory kotek" oraz "Katar" pokazały nam jak niemiłe mogą być skutki niewłaściwego postępowania prowadzącego do choroby. Następnie w trakcie oglądania prezentacji multimedialnej "Jak uniknąć grypy?" i wspólnej pogadanki o zdrowiu z Panią Jolanta Sieradzką mogliśmy się nauczyć jak należy postępować aby uniknąć choroby. Wszyscy wiemy też jak się zachować w czasie, gdy jesteśmy przeziębieni oraz znamy już zasady codziennej higieny, o których stale musimy pamiętać. Dbajmy o zdrowie swoje i innych!