To, że jest Dzień Mamy to każdy wie, ale że jeszcze dzień Ojca istnieje to już nie każdy pamięta. Tata przecież ważną osobą w życiu każdego dziecka jest!!!! Dlatego uczniowie klasy Ib i Ic postanowili wystawić spektakl słowno - muzyczny dla obojga rodziców aby było sprawiedliwie. Oczywiście mogli przyjść jeszcze inni członkowie rodziny i tak też się stało. Aula szkolna wypełniła się bardzo szybko osobami, które są dzieciom najbliższe. Mali artyści byli bardzo zdenerwowani tym co mieli przedstawić. Role przeplatały się i wymagały dużych umiejętności aktorskich...ale udało się znakomicie. Goście byli zachwyceni występami swoich pociech, a i wychowawcy cieszyli się bardzo, że wielogodzinne próby okazały się sukcesem.