Teatr Animacji

JTeatr jest miejscem magicznym, niezwykłym, dlatego każdy wyjazd na spektakl wiąże się u dzieci z wielkim przeżyciem i emocjami. Nasi uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w przedstawieniach teatralnych. 16 grudnia br. w pięknej zimowej scenerii, zgodnie z tradycją, uczniowie klas I-III nauczania początkowego wybrali się do Teatru Animacji na przedstawienie o tematyce świątecznej pt. "Pastorałka dla Woła i Osła". Głównymi bohaterami sztuki były nie tylko tytułowe zwierzęta Wół i Osioł (wędrujące do... raju), ale także Anioł i Diabeł, a przede wszystkim Święta Rodzina, którą poczciwe zwierzaki uratowały od zziębnięcia. Dzieci żywiołowo reagowały na grę aktorów. Klaskały i śmiały się w momentach radosnych. Szczególnie spontaniczne były dzieci z klas I, które nawet trochę bały się gdy na scenę wkraczał zły demon. Na koniec przedstawienia uczniowie nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Wizyta w teatrze sprawiła im wielką radość i pozostawiła niezapomniane wrażenia.