Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

To było wyjątkowe, uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Dlaczego? Ponieważ w naszych murach pierwszy raz powitaliśmy 6 - latków, aż tak licznie przybyłych. Stworzą u nas klasę najmłodszych uczniów. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla dzieci, ale i dla ich bliskich, którzy wyjątkowo licznie przybyli na uroczystość.
        Pani dyrektor mgr Tamara Przybyła - Bartczak uroczyście zainaugurowała rok szkolny. Witając wszystkich uczniów i ich bliskich. Szczególnie ciepło zostali powitani pierwszoklasiści , którzy po raz pierwszy przekroczyli mury szkolne. Pani dyrektor przedstawiła również wychowawców klas i powiedziała kilka słów na temat zmian w szkole, które odbyły się w wakacje (remonty itp.).
        Uczniowie z klasy III b zaprezentowali krótki program artystyczny , wierszem i piosenką witając nowy rok szkolny i jednocześnie ...żegnając wakacje. Przypomnieli również o 77 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal.
        Powodzenia w nowym roku szkolnym , dużo sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy wszystkim uczniom życzą nauczyciele nauczania początkowego!