Na początku listopada odbyło się pierwsze przedstawienie teatrzyku języka angielskiego pt.: "Halloween". Do teatrzyku należą uczniowie klas 2 oraz 3, głównie dziewczynki, chociaż należy do niego również dwóch chłopców. Aktorzy wcielili się w mroczne postacie (czarownice, duchy, szkielet, kota, mumię, hrabię Draculę, wilkołaka), których cechą wspólną jest to, że uwielbiają słodycze. Przedstawienie odzwierciedliło istotę święta Halloween, czyli dobrą zabawę. Mimo, że spektakl był króciutki spotkał się z uznaniem publiczności, do której należeli uczniowie klas 1-3, ich wychowawcy oraz rodzice.
       Pomimo braku prądu (a co za tym idzie mikrofonów oraz zaplanowanej piosenki) aktorzy spisali się świetnie. Rzeczą godną uznania jest to, że wszystkie kwestie były w języku angielskim, co jednak nie sprawiło aktorom żadnego problemu.
       Ogromne podziękowania należą się także rodzicom dzieci, którzy pomogli przygotować im fantastyczne stroje oraz zadbali o dekorację przynosząc własnoręcznie zrobione dynie.