Jasełka

Dnia 21.12.2010r uczniowie klasy IIIa przedstawili jasełka społeczności uczniowskiej.
        Dzieci doskonale wcielili się w postacie Jasełkowe. Z uczuciem recytowali swoje kwestie. Z pomocą rodziców przygotowali stroje, które podkreślały realia sprzed 2000 lat. Występ uświetniony był koncertem kolęd granych na flażoletach przez występujących uczniów.
        W zimowo - świąteczny nastrój wprowadzili nas również tancerze z koła tanecznego, którzy zaprezentowali dwa tańce. Pierwsze na scenie zaprezentowały się najmłodsze dzieci z naszej szkoły, które w pięknych "bałwankowych" strojach zatańczyły do piosenki "Frosty the Snowmam". Małe Bałwanki były bardzo przejęte, gdyż był to ich pierwszy taneczny występ na scenie. Starsi uczniowie przedstawili wesoły taniec Mikołajów do popularnego utworu "Santa Claus is coming to town".
        Występy taneczne sprawiły wiele radości zarówno naszym artystom, jak i publiczności.