,,BEZPIECZNE FERIE"

W związku z nadejściem upragnionych przez wszystkich uczniów ferii zimowych styczeń to czas, aby przypomnieć o tym, jak bezpiecznie spędzić czas bawiąc się na śniegu. W tym roku przedstawienie pod hasłem ,,BEZPIECZNE FERIE" przygotowali uczniowie klasy Ia. Do wspólnego oglądania inscenizacji oprócz uczniów klas I-III zaprosiliśmy także dzieci z zaprzyjaźnionego Przedszkola nr 93. Zgromadzoną publiczność w zimowy nastrój wprowadziła Pani Zima, Mróz oraz tańczące z nimi dzieci. W wierszach i piosenkach mali artyści ukazali piękne uroki zimy, a przede wszystkim zwrócili uwagę na niebezpieczeństwa grożące dzieciom podczas zabaw zimowych. Uczniowie przypomnieli także o dokarmianiu ptaków i zwierząt w czasie zimy. Przy akompaniamencie znanych dzieciom piosenek o zimie, czas upłynął w miłej atmosferze. Życzymy wszystkim bezpiecznych i śnieżnych ferii!