Zakończenie VI semestru na Uniwersytecie Uczniowskim

27 kwietnia 2011 r. odbyło się absolutorium dla studentów Uniwersytetu Uczniowskiego. Studenci tej uczelni, to również uczniowie klas III naszej szkoły. W roku 2011 wraz z panią Wiesią Konieczną i panią Sylwią Smolarek uczestniczyliśmy w wielu wykładach na tej uczelni. Kolejny, VI już semestr zakończył się uroczyście w Teatrze Animacji w Poznaniu. Organizatorzy niemalże do samego końca trzymali nas w niepewności, ponieważ zakończenie jest dla studentów zawsze miłą niespodzianką.
W roku ubiegłym, podczas zakończenia obejrzeliśmy niezwykle ciekawy pokaz chemiczny, natomiast w tym roku zaproszono nas na przedstawienie "Pinokio". Oczywiście, jak to bywa na takich uroczystościach, najpierw odbyła się część oficjalna.
       Wszyscy studenci otrzymali dyplomy oraz ciekawe nagrody.