Rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012

I WRZEŚNIA!!! Znów zawitał gwar i śmiech w mury naszej szkoły. Po dwumiesięcznych wakacjach wszyscy wypoczęci i uśmiechnięci spotkaliśmy się z przyjaciółmi z ławy szkolnej. Opowieściom wakacyjnym nie było końca.
        W trakcie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego w auli szkolnej Pani Dyrektor Tamara
Przybyła - Bartczak szczególnie uroczyście powitała nowych uczniów z czterech klas pierwszych. Wszystkich pierwszoklasistów przywitały
również dzieci z klasy III c przedstawiając krótki program artystyczny pt. "Moja klasa".
       Najmłodsi uczniowie naszej szkoły z wielką ciekawością spoglądali na nowe Panie i przyszłych kolegów. Pierwszoklasiści byli przejęci ale z zaciekawieni chłonęli atmosferę pierwszego dnia w szkole. Przed wszystkimi rok nowych doświadczeń. Życzymy wiele radości i sukcesów w trakcie nauki. POWODZENIA!!!