Halloween Parade

W ostatni dzień października w krajach anglojęzycznych obchodzi się Halloween. To popularne święto wszystkich upiornych postaci zawędrowało również do naszej szkoły. W dniu 31.10.2012r przez sale i korytarze szkoły przemaszerowała grupa teatralna "In English" składająca się z wiedźm, mumii, duchów, szkieletu, wilkołaka oraz wampira w eventcie "Sweet Halloween". Podczas tego wydarzenia uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się charakterystyką święta Halloween, powtórzyć oraz poszerzyć znajomość słownictwa z działu Halloween jak również Food.
        Tego dnia upiorna grupa teatralna "In English" nie tylko nawiedziła budynek szkoły, ale również i zaprzyjaźnione Przedszkole nr 93, gdzie mogła zaprezentować swój występ młodszej widowni, która bardzo entuzjastycznie przyjęła Halloweenowe postacie.