W I b zdrowie ważne jest.

Już od pierwszych dni pobytu dzieci w naszej szkole poznają zasady dbania o swoje zdrowie. Wiele zajęć i rozmów to wspólne zgłębianie tego trudnego zagadnienia. Wszystkie dzieci w I b wiedzą już, że aby być zdrowym należy właściwie się odżywiać. Jemy więc pierwsze śniadanie przed wyjściem do szkoły, a w trakcie zajęć zdrowe drugie śniadanie. Słodycze i chipsy niech zostaną na dni uroczyste i świąteczne a nie na co dzień. My jemy kanapki, owoce, warzywa, nabiał - wszystko pełne witamin i zdrowych składników.
        8 Listopada obchodziliśmy w szkole Dzień Zdrowego Śniadania i w tym dniu klasa I b zorganizowała wspólne śniadanie w klasie. Rodzice zadbali o to aby każde śniadanie było zdrowo skomponowane, a dzieci po przygotowaniu i nakryciu stołu do śniadania z przyjemnością zajadały same zdrowe produkty.