ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W IB

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka. - MIŚ. Może być duży lub malutki, z łatką albo kokardką, z futerkiem miękkim i puchatym, jasnym lub ciemnym oraz z dużymi uszkami. Taki miś jest do kochania i przytulania przed snem lub gdy pada deszcz, do trzymania za łapki gdy zabawę dzieci wymyślają wspólną. Mimo coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, na pewno jest to ukochana zabawka bez której trudno wyobrazić sobie świat.
        W dniu światowego święta pierwszaki z I b przyniosły swoje ukochane misie do szkoły aby wraz z nimi spędzić szkolny dzień. Misie siedziały z dziećmi w ławce, pomogły uczyć się opisywać kolory , wielkości i kształty oraz "uczestniczyły" w dziecięcych dialogach. Były oczywiście też towarzyszami do zabawy podczas przerw w lekcjach. Był to niezwykły dzień z naszymi " pluszowymi ulubieńcami".
        Moda na misie nie przemija, bo
"czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny MIŚ".