WALENTYNKI

Dzień 14 lutego, kojarzony powszechnie jako "Walentynki" jest świętem obchodzonym w Kościele Katolickim, ale bardziej znanym jako "ŚWIĘTO ZAKOCHANYCH".
        Z okazji tego dnia, mama jednej z uczennic sprawiła dzieciom klasy II c wielką radość, przygotowując bardzo ciekawe zajęcia.
        Dzieci wyszywały tego dnia piękne serca.,że serca to nic dziwnego, ale wyszywane przez dzieci (!), to już jest sprawa godna podziwu.
        Tak więc święto sprowadzone do Polski z zachodu, stało się okazją do tego, by polskie dzieci ćwiczyły sprawności manualne, starając się przy tym zachować walory estetyczne.
        Póki co, zachęcamy dzieci do rozwijania tego rodzaju talentów, a wszystkie Mamy do przekazywania pociechom swojej cennej wiedzy na temat szycia, tak by w przyszłości przyszycie choćby guzika nie było problemem dla naszych pociech.