Talent - Edukacja - Sukces

To główne hasło XVII Targów Edukacyjnych i właśnie dlatego dzieci z Kółka Dziennikarskiego i "Małych Badaczy" udały się tam, aby......zobaczyć, zwiedzić, zbadać.
        To największa w Polsce impreza wystawiennicza. Miejsce spotkań i wymiany doświadczeń młodych ludzi. Na targach prezentowane były oferty zajęć pozalekcyjnych, kursów językowych, zajęć plastycznych, kulturalnych a także stoiska poradni psychologiczno-pedagogicznych.
        Absolutną nowością tegorocznych targów była Aleja Odkrywania Talentów - miejsce, w którym można było rozpoznać swoje zdolności, skorzystać z porad psychologiczno-pedagogicznych, sprawdzić umiejętności na stanowiskach interaktywnych, a także zweryfikować swoje predyspozycje artystyczne.
        Ciekawe było Eko Forum, na którym prezentowane, warsztaty, prelekcje i konkursy poświęcone ochronie środowiska, przygotowane przez instytucje zajmujące się edukacją ekologiczną zainteresowały nasze dzieci.
        Równolegle z XVII Targami Edukacyjnymi odbędą się XII Poznańskie Spotkania Targowe - Książka dla Dzieci i Młodzieży.
        Dokładnie w czym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, jakie zajęcia przyciągnęły ich uwagę możecie dowiedzieć się od nich samych lub dokładnie obejrzeć zdjęcia.