Ciekawy gość

22 kwietnia 2013 r. odbyło się spotkanie uczniów klas IIb i IIIa z weterynarzem, panem Michałem Beyer. Pan ten na co dzień pracuje w gabinecie weterynaryjnym w Luboniu, jest więc bardzo doświadczonym weterynarzem, który pomaga dziesiątkom zwierząt. W ramach spotkania uczniowie wysłuchali wskazówek, w jaki sposób należy opiekować się zwierzętami oraz kiedy potrzebna jest wizyta u weterynarza. Radził też, jak należy karmić zwierzęta, by były zdrowe i pełne energii. Przypomniało zasadach bezpieczeństwa w kontaktach ze zwierzętami. Dzieci obsypały gościa gradem pytań, a pan weterynarz cierpliwie odpowiadał i tym samym rozwiewał wszelkie wątpliwości. Dzieci miały także możliwość zapoznania się z akcesoriami wykorzystywanymi przez weterynarza w jego pracy. Na koniec spotkania uczniowie podziękowali gościowi za poświęcony im czas.