Akcja!
Mapping 3D
Pokoloruj swoje miasto!

W ramach Festiwalu Short Waves 2014, uczniowie klas Ia, Ib i IIa wzięli udział w twórczej akcji Mapping 3D - Pokoloruj swoje miasto, adresowanej do uczniów klas I - III Szkoły Podstawowej. Otrzymaliśmy kolorowankę z fasadą Zamku Cesarskiego i każdy ozdobił ją według własnej inwencji twórczej. Następnie wysłaliśmy prace do Fundacji Edukacji Kulturalnej Ad Arte.
        Efekty pracy młodych twórców zostaną wyświetlone na fasadzie budynku Centrum Kultury Zamek w przeskalowanej formie cyfrowej za pomocą techniki mappingu 3D (nakładanie dwuwymiarowego obrazu na trójwymiarowy obiekt) między 4, a 6 kwietnia 2014 roku. Zachęcamy do wybrania się wtedy do centrum miasta, by zobaczyć efekt pracy naszych uczniów.

Koordynator akcji na terenie szkoły
Żaneta Piernikowska