Mikołaj

16 grudnia pojechałam znowu do Domu Wsparcia Dziecka i Rodziny w Górze. Tym razem towarzyszyła mi wasza koleżanka z gimnazjum Marta Wyrwińska z 3a. To drugi nasz wyjazd w tym roku szkolnym z darami i upominkami przygotowanymi z okazji Mikołaja przez dzieci z Caritas, SU - SP 61 oraz SU - Gimnazjum 35.
        Paczek, paczuszek, pakuneczków i prezentów było bardzo dużo. Co te święta Bożego Narodzenia dla tych dzieci czyni z pewnością jeszcze bardziej oczekiwanymi i wyjątkowymi.
        Święta to wyjątkowy czas dla nas wszystkich, dlatego bardzo dziękuję za pomoc, zrozumienie i chęć niesienia pomocy oraz wsparcia dla tych, którzy nie mają tego szczęścia aby przy stole siedzieć z rodziną.
        Dziękuję dzieciom i młodzieży z naszej szkoły za takie odpowiedzialne przygotowanie imiennych prezentów oraz pomoc przy pakowaniu.