DZIECI - DZIECIOM II BAL CHARYTATYWNY

Dnia 17 stycznia 2015r, już po raz drugi (pierwszy bal miał miejsce w styczniu 2014r) odbył się integracyjny bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży w Domu Weselnym "JUNA" przy ul. Szczepankowo 197A.
        W imprezie wzięły udział dzieci i młodzież z Zespołu Szkół nr 6 oraz zaproszeni goście:
. dzieci i młodzież z Domu Wsparcia Dziecka i Rodziny w Górze (dzieciom tym pomagamy już od kilku lat, organizując zbiórki odzieży, zabawek, książek, środków czystości oraz środków higienicznych; w akcje tę bardzo intensywnie angażują się rodzice i dzieci naszej szkoły)
. dzieci i młodzież ze Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Wspólna Droga" w Luboniu
. dzieci i młodzież z Szkolnego Koła Caritas im bł. E. Bojanowskiego działającego w Szkole Podstawowej nr 61 w Poznaniu
. Dzieci z parafii pod wezwaniem św. Andrzeja Apostoła w Poznaniu oraz przyjaciele i znajomi Gospodarzy

Pomysłodawcami i organizatorami tego balu byli właściciele "JUNY" - Państwo Anna i Stanisław Lińscy, a współorganizatorami nauczyciele z Zespołu Szkół nr 6: Małgorzata Wiczyńska, Justyna Pasternak, Arleta Wojciechowska, Alicja Borowczyk, Klaudia Barczak przy wsparciu i pomocy Rodziców wraz z dziećmi i młodzieżą ( w ramach programu działań lokalnych Dzieci - Dzieciom)
        Dzięki dużemu zainteresowaniu ze strony licznych sponsorów, wszyscy uczestnicy w trakcie imprezy zostali obdarowani słodyczami, poczęstowani kanapkami, sokami, wypiekami "własnej roboty" oraz pizzą z Pizzerii "Carlo".
        Podczas balu miało miejsce wiele atrakcji:
. do tańca przygrywał zespół "FOR YOU TEAM"
. wspólne tańce i zabawy prowadziła pani Paulina Wieczorek,
. zawitał Skrzat na kucyku, , który rozdawał wszystkim słodycze,
. odbyły się liczne konkursy z nagrodami
. najmłodsi "zmieniali się" pod wpływem różnych ciekawych malunków na twarzy

Wspólna, wspaniała zabawa na parkiecie była dowodem na to, iż wszyscy znakomicie się bawili, zintegrowali i polubili. Nawiązały się znajomości i przyjaźnie. Czekamy już na kolejny bal !

Dziękujemy wszystkim
Sponsorom, Rodzicom i Dzieciom