DZIEŃ RODZICA - warsztaty kulinarne

29 maja dzieci z klasy IIa wraz z rodzicami spotkały się w Czytogruszce, by wspólnie świętować miniony Dzień Mamy oraz niedaleki Dzień Taty, w nietypowy sposób. Otóż podzieleni na cztery grupy uczestniczyli w apetycznych, pachnących truskawkami warsztatach kulinarnych. Każda grupa przygotowywała coś innego: muffiny, biszkopt z białą czekoladą i masą truskawkową, koktajl owocowy, ciasto. W przerwie, gdy ciastka rosły w piekarniku, dzieci przygotowały dla rodziców muzyczne show, podczas którego dorośli także mieli okazję wykazać się umiejętnościami tanecznymi, a na koniec była degustacja przygotowanych pyszności i zabawa na świeżym powietrzu. To było bardzo sympatyczne popołudnie pełne śmiechu, uścisków i serdeczności.