Rozgrywki sportowe rok szkolny 2008/2009

Tradycyjnie, tak jak zawsze szkoła została zgłoszona i bierze udział w Poznańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w dyscyplinach indywidualnych i grach zespołowych. Wczesną jesienią wzięliśmy udział w drużynowych i indywidualnych biegach przełajowych, które odbyły się nad Maltą. Następnie uczestniczyliśmy w rozgrywkach pływackich, gdzie zabłysnęły dużymi umiejętnościami nasze dziewczęta.Wzięliśmy udział w rozgrywkach dziewcząt i chłopców w piłce siatkowej i koszykowej.
     Nasze "tęgie głowy" popisywały się w zawodach szachowych (prym wiodło rodzeństwo Marta i Mateusz Grześkowiak).
     W tenisie stołowym na szczególną uwagę zasłużyli uczniowie klas piątych: Grzegorz Grzybek i Piotr Wicenciak, którzy awansowali do dalszego etapu.
     W drugim semestrze weźmiemy udział w warcabach, piłce koszykowej dziewcząt oraz bardzo oczekiwanych rozgrywkach piłki nożnej chłopców.
     Mamy nadzieję, że w podsumowaniu wypadniemy co najmniej tak jak w poprzednim roku tzn. na 62 sklasyfikowane szkoły zajęliśmy 26 miejsce.
     Na uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że nasza młodzież bardzo aktywnie z dużym zaangażowaniem bierze udział w życiu sportowym szkoły.

- Kliknij Sztafetowe biegi przełajowe aby otworzyć galerię.
      - Kliknij Indywidualne biegi przelajowe aby otworzyć galerię.
      - Kliknij Koszykowka chłopców aby otworzyć galerię.
      - Kliknij Pływanie aby otworzyć galerię.
      - Kliknij Siatkowka chłopców aby otworzyć galerię.
      - Kliknij Siatkowka dziewcząt aby otworzyć galerię.
      - Kliknij Szachy aby otworzyć galerię.
      - Kliknij Tenis stolowy chłopców aby otworzyć galerię.
      - Kliknij Tenis stolowy dziewcząt aby otworzyć galerię.

Strona glówna