Teatrzyk "Kacperek" w Teatrze Animacji

Dnia 22.02.2010 r. dzieci z Teatrzyku "Kacperek" wystąpiły na deskach Teatru Animacji w ramach Dziecięcej Sceny Prezentacji Teatralnych w spektaklu pt. "Tereska". Tereska tytułowa bohaterka przedstawienia przeżywa ogromny dramat osobisty. Dodatkowo nowa rzeczywistość: nowa szkoła, nowe koleżanki, niemożność porozumienia się z nimi - potęguje jeszcze ten smutek. Historia Tereski budzi wzruszenie, ale optymistyczne zakończenie. Sprawia, że dziewczynce wraca wiara w dobroć ludzi, w zrozumienie, w przyjaźń.
        Do teatru przybyli również widzowie - p. W. Jechalke, p. A. Walkowiak, p. P. Jankowski, rodzice, koleżanki i koledzy - którym bardzo dziękujemy za "duchowe wsparcie", gromkie oklaski.

Dzieciaki z Teatrzyku
uczennice z klasy VI
wraz z opiekunem grupy teatralnej
p. M. Wiczyńską