Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
"Jeżycjada, czyli Borejkowie i inni"

31 marca odbył się w naszej szkole już po raz siódmy Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy "Jeżycjada, czyli Borejkowie i inni" pod patronatem Dyrektora Wydziału Oświaty. W konkursie wzięły udział drużyny z 7 szkół poznańskich. Uczniowie przedstawiali scenki z wybranej powieści, następnie odpowiadali na pytania z lektur. 1 miejsce w konkursie zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 53 w Poznaniu, którzy odebrali główną nagrodę w konkursie: odtwarzacz DVD ufundowany przez Radę Rodziców naszej szkoły. Drugie miejsce zajęły uczennice naszej szkoły, trzecie - Szkoła Podstawowa nr 19 oraz Szkoła Podstawowa nr 59.         Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok!