,,W świecie baśni H. Ch. Andersena"

7 marca upłynął klasom czwartym w baśniowej atmosferze. Na początku teatrzyk "Kacperek" - pod opieką pani Małgorzaty Wiczyńskiej - wystawił sztukę wprowadzającą nas w świat baśni. Następnie odbył się konkurs czytelniczy dla klas czwartych: "W baśniowym świecie H. Ch. Andersena", w którym pierwsze miejsce zajęła klasa 4b, natomiast miejsce drugie - klasa 4a.
        Po konkursie uczniowie wzięli udział w dyskotece, podczas której z wielką gracją prezentowali swoje stroje.
        Na zakończenie rozstrzygnięto Konkurs na najciekawszą, najbardziej pomysłową baśń oraz Konkurs plastyczny pt. "Ulubiony bohater baśni Andersena".
  • Konkurs na najciekawszą, najbardziej pomysłową baśń wygrała Marta Kalińska z klasy 4b za baśń pt. ,,Jarek i Marek". Gratulacje należą się również pozostałym uczestnikom: Magdalenie Chojnackiej (4a), Piotrowi Wolnemu (4a) oraz Jakubowi Grzesieckiemu (4b).
  • Konkurs plastyczny pt. "Ulubiony bohater baśni Andersena" wygrała Weronika Kowalewska.
  • Królową balu została Marcjanna Lipowska, natomiast Królem Balu - Jan Antoszewski.
Wszystkim uczniom z klas 4 dziękuję za pomoc w przygotowaniu balu