VIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY
,,JEŻYCJADA, CZYLI BOREJKOWIE I INNI"
10.05.2011

10 maja odbył się w naszej szkole już po raz ósmy Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy ,,Jeżycjada, czyli Borejkowie i inni" pod patronatem Dyrektora Wydziału Oświaty. W konkursie wzięły udział drużyny z 6 szkół poznańskich. Uczniowie przedstawiali scenki z wybranej powieści, odpowiadali na pytania z lektur oraz mogli pochwalić się umiejętnościami redaktorskimi i znajomością topografii miasta Poznania. 1 miejsce w konkursie zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 61 w Poznaniu, którzy odebrali główną nagrodę w konkursie: dyplom (podpisany przez autorkę Jeżycjady, panią Małgorzatę Musierowicz) i odtwarzacze MP3 ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Drugie miejsce zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 53, trzecie - Publiczne Gimnazjum Salezjańskie.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok!