Konkurs na najciekawszą, najbardziej pomysłową baśń !

Regulamin konkursu:
    1. Praca powinna być napisana samodzielnie na papierze w linie.
    2. Oceniana będzie pomysłowość, zachowanie cech gatunku literackiego (cechy baśni), estetyka zapisu.
    3. Prace należy dostarczyć do 3 marca Komisji Konkursowej (Pani Katarzynie Matelskiej, Pani Urszuli Boruckiej lub Pani Angelice Jędrzejak).
    4. Najlepsze prace będą nagrodzone nagrodą rzeczową, punktami z zachowania oraz pojawią się w najbliższym numerze gazetki Szkolne co nieco.
    5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas baliku dla klas czwartych 7 marca 2011r.

Konkurs plastyczny pt. "Ulubiony bohater baśni Andersena".

Regulamin konkursu:

1. Prace należy dostarczyć do 3 marca Komisji Konkursowej (Pani Katarzynie Matelskiej, Pani Urszuli Boruckiej, Pani Angelice Jędrzejak).
    2. Technika dowolna: ołówek, kredki, węgiel, pastele.
    3. Format prac: A-3 lub A-2.
    4. Proszę zadbać o właściwy transport prac! Prace zrolowane, złożone, pogniecione nie będą przyjmowane.
    5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 7 marca podczas baliku dla klas czwartych: ,,W świecie baśni H. Ch. Andersena".
    6. Najlepsze prace będą nagrodzone nagrodą rzeczową, punktami z zachowania oraz pojawią się w najbliższym numerze gazetki Szkolne co nieco.

Zapraszamy !