Festiwal Pasji

10 marca 2012 r odbył się Festiwal Pasji uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Uczniowie prezentowali swoje zainteresowania na szkolnej wystawie, uczestniczyli w rozgrywkach sportowych, grali w szachy i gry planszowe, próbowali swoich sił w tworzeniu filmu.
        Pani A. Wojciechowska wraz z zaproszonymi gości przygotowała dla uczniów zajęcia plastyczne.
        Dla młodych dziennikarzy odbyły się warsztaty dziennikarskie prowadzone przez panią Marlenę Kompowską, dziennikarkę oraz pracownika MDK nr 1 w Poznaniu.
        Miłośnicy książek prezentowali swoje pasje czytelnicze w formie krótkich etiud teatralnych.
        Ukoronowaniem dnia był Festiwal Pasji Muzycznych, na którym prezentowali swoje zdolności wokalne młodzi artyści naszej szkoły. Mogliśmy także podziwiać talent piosenkarski pana Bartosza Zawadzkiego.