III edycja szkolnego konkursu
"Mam talent"
dla klas IV - VI

Dnia 27 marca odbył się w naszej szkole konkurs "Mam talent" dla uczniów klas IV - VI. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nasi uczniowie posiadają wiele talentów. Młodzi artyści śpiewali, grali na instrumentach, tańczyli, nawet pojawiły się talenty kabaretowe.
        Jury przyznało I miejsce Marcjannie Lipowskiej z kl. Vb za urzekające wykonanie piosenki "Deszcz". II miejsce zdobyła Kasia Bemke z kl. VI a oraz Sandra Salamon z kl. VI a. III miejsce zajęły: Jagoda Janiec z kl. IV b oraz Blanka Górczak z kl. Vb.
        Przyznano również wyróżnienia. Otrzymali je: Piotr Wolny oraz Filip Napierała z kl. Va oraz Sandra Grzybek z kl. IVa. W głosowaniu publiczności zwyciężył Piotr Wolny. Zwycięzcom gratulujemy!