Biegi przełajowe

Po raz kolejny, tym razem 30 września ( indywidualnie ) i 11 października ( sztafetowo ) na polanie przy Pomniku Harcerzy nad Maltą nasi uczniowie wzięli udział w ogromnej szkolnej imprezie sportowej jaką są zawody w biegach przełajowych. Na miejscu startu aż roiło się od zawodników zgłoszonych do biegu. Reprezentacja naszej szkoły spisała się bardzo dzielnie dostarczając nam wielu wspaniałych emocji. Każdej osobie należą się brawa za wspaniałe wyniki w gronie ogromnej liczby uczestników, a nam na przyszły rok pozostał jednak mały niedosyt...
        Warto wspomnieć, iż do finału wojewódzkiego w każdej konkurencji awansowało 8 najlepszych zawodników, czy też zawodniczek. Nasz najlepszy tego dnia reprezentant - Jan Węgrzynowski uplasował się na 10 miejscu, jednak jeszcze parę metrów przed końcem wyścigu będąc na pozycji dającej awans do finałów, poślizgnął się na mokrej nawierzchni i niestety został wyprzedzony tuż przed samą metą. Jednak wszyscy wierzymy, że za rok podobna historia się już nie przytrafi i uda się awansować do kolejnego etapu. A oto jak wyniki wszystkich startujących tego dnia zawodników SP61:

Na 115 startujących osób!!!

Dzięki wspaniałej postawie naszych zawodników i świetnym miejscom ( pierwsze 60 w każdej dyscyplinie było punktowanych ) nasza szkoła w klasyfikacji punktowej w kategorii chłopców zajęła świetną 8 lokatę na 27 szkół, którym udało się zdobyć punkty...