MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 46 W SZACHACH

16 grudnia 2012 roku rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 46 w szachach .Turniej był rozegrany w dwóch grupach : dla uczniów klas IV - VI i dla uczniów klas I- III. Zawody rozgrywane były tempem 15 minut na zawodnika , składały się z 7 rund .W grupie młodszej dla uczniów klas I- III zagrało troje naszych uczniów Michał i Adam Torzyńscy oraz Stasiu Walkowiak wszyscy z klasy II D . W turnieju tym zagrało 42 najmłodszych szachistów . Nasi zawodnicy wypadli przyzwoicie, Stasiu z czterema wygranymi zajął 15 miejsce , Adam zdobył również 4 punkty , lecz z nieco słabszymi przeciwnikami co dało mu 20 miejsce , a Michał z 2 punktami był 34 .Był to ostatni już w tym roku turniej szachowy.