Gdzie jest wiosna?
        21 marca wiosenni detektywi ruszyli na poszukiwanie wiosny. Trudne było to zadanie gdyż na dworze leżał śnieg, a pogoda nie zachęcała do spacerów. Dlatego też zabawa odbyła się w sali. Dzieci odnalazły koperty z zadaniami oraz list od.. no właśnie bez podpisu. Wykonanie zadań miło doprowadzić uczestników do rozwiązania zagadki, kto jest tajemniczym nadawcą. Wszyscy ochoczo zabrali się do pracy. Dzieci z łatwością rozwiązywały zagadki, wymieniały pierwsze oznaki wiosny, rozpoznawały kwiaty i dobierały do nich właściwe napisy, zmierzyły się również z przysłowiami, a w teście "tęgich głów" odpowiadały na wiele pytań dotyczących tej pory roku. Na zakończenie najodważniejsi zaśpiewali piosenkę by kapryśna wiosna w końcu u nas zawiała bo bardzo na nią czekamy.