Wigilia Bożego Narodzenia 2013 r.

Zgodnie z tradycją naszej szkoły z okazji świąt Bożego Narodzenia odbyły się Wigilie klasowe podczas, podczas których dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia, obdarowywaliśmy się prezentami, a także śpiewaliśmy kolędy przy wigilijnym stole. Następnie wszyscy uczniowie grupy wiekowej klas IV - VI spotkali się w auli na wspólnym kolędowaniu.
        Szkolne Koło Caritas przybliżyło wszystkim uczestnikom spotkania zwyczaje związane z Bożym Narodzeniem. Mamy nadzieję, że wspólne kolędowanie w grupie wiekowej wpisze się na stałe w tradycję naszej szkoły.
        Koło Młodych Dziennikarzy przygotowało dla swoich czytelników świąteczne wydanie gazetki szkolnej oraz prezenty od św. Mikołaja.