DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POZNANIA
SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH

25 stycznie w Szkole Podstawowe nr 46 w Poznaniu rozegrane zostały Mistrzostwa Poznania Szkół Podstawowych w szachach . W turnieju zagrało 16 poznańskich podstawówek , w¶ród nich nasza młoda drużyna w składzie : Michał Torzyński , Adam Torzyński , Stasiu Walkowiak wszyscy z klasy III D i Zuzanna Szyszka z klasy II B. Turniej składał się z 7 rund , grali¶my z 7 szkołami . Nasz bilans to 2 wygrane , 2 remisy i 3 porażki co w efekcie dało nam 10 miejsce w mistrzostwach . Nasi szachi¶ci wygrali razem 14 partii . Najlepiej zagrał Stasiu wygrywaj±c 6 z 7 pojedynków i został sklasyfikowany na 7 miejscu w gronie 71 szachistów .Drużyna nasza nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa , w tym składzie mog± grac do 6 klasy za rok lub dwa na pewno zago¶cimy w czołówce .