Mam talent

Moi kochani!

Wiosna rozkitła nam w pełni! Słoneczko grzeje, liść na wietrze szaleje, a my coraz intensywniej zaczynamy wyczekiwać wakacji:) Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny przywitaliśmy w szkole kolejną edycją konkursu "Mam talent". Udział zgłosiło 27 wykonawców indywidualnych i grupowych. Było baaaaardzo emocjonująco i pięknie! Z roku na rok jesteście coraz bardziej odważni, coraz zdolniejsi i coraz większa liczba uczniów naszej szkoły chce podzielić sie swoimi pasjami i zdolnościami z pozostalymi czonkami społeczności szkolnej. Byliśmy śiwadkami pięknych wystepów wokalnych, tanecznych, aktorsko - kabaretowych, sprawnościowych, iluizjonistycznych. Zabraliscie nas także w świat plastyki. Wszystkim występującym ogromnie gratuluję i zapewniam, że mnie podobali się wszyscy !!! Jednak.... Jednak Wasze zmagania ocenić musiała komisja. O realizację tego niełatwego zadania poprosiłam w tym roku panią Małgosię Wiczyńską, pana Pawła Rutkowskiego oraz pana Norberta Gniatkowskiego.

Jury po naradzie wyłoniło laureatów. Zostali nimi :

I miejsce - Sandra Grzybek kl. VI A - za śpiew
II miejsce - Aleksandra Wojtaszak z kl. IV C - za wspaniałe sztuczki iluzjonistyczne
III miejsce - Alicja Michalak z kl. IV C - za wspaniały taniec

Dodatkowo wyróżnienia otrzymali:

- Girlsband z klasy V B za wspaniały wykon piosenki z repertuaru Anny Marii Jopek pt. : "Ale jestem"
- dziewczęta z klasy IV A za wspanialy układ taneczny
- Antonina Czaczyk z klasy VI B za wykonanie piosenki z repertuaru Lany del Rey
- duet wokalny Nikola Sikora oraz Natalia Witkowska z klasy V B

Wszystkim jeszcze raz sedecznie gratuluję i zapraszam całą spoleczność szkolną do wystepów za rok!

Pani Kasia Matelska