"Piłka ręczna chłopców "

Sezonu 2013/2014 w piłkę ręczną w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej nie można zaliczyć do udanych zarówno jeśli chodzi o występ dziewcząt, jak i chłopców. Obydwie reprezentacje ( żeńska i męska ) swoje zawody w pierwszej rundzie rozgrywały w hali KS POSNANIA przy ulicy Słowiańskiej. Niestety wszystkie mecze zakończyły się porażkami.
        Chłopcy swoje zmagania rozpoczęli od meczu z gospodarzem turnieju SP 29. W pierwszej połowie nasza reprezentacja była wyraźnie wystraszona, co zaowocowało wynikiem 1-6 do przerwy. Po krótkiej rozmowie i wskazaniu błędów chłopcy drugą część rozpoczęli z rozmachem, doprowadzając do wyniku 6-7. Przy tym stanie chłopcy z SP 61 mieli mnóstwo szans na doprowadzenie do remisu, a nawet wyjście na prowadzenie. Niestety po niewykorzystaniu swoich okazji przeciwnik nie pozwolił wypuścić zwycięstwa z rąk i mecz skończył się ostatecznie wynikiem 7-9. Niestety pozostałe dwa mecze już nie przyniosły większych emocji i mimo walki ulegliśmy wyraźnie przeciwnikom.
        Niestety podobnie było w zmaganiach dziewcząt. Pomimo walki i wielu niewykorzystanych świetnych okazji nasze dziewczęta uległy przeciwniczkom. Szczególnie można żałować pierwszego spotkania, gdzie o wyniku meczu zdecydowała wielka nieskuteczność i świetna postawa obu bramkarek ( w naszej drużynie broniła Aleksandra Kaźmierowska ).