Tymbark

16 października na terenie polany Harcerza przy jeziorze Maltańskim odbyły się Mistrzostwa miasta Poznania w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Impreza była połączona z Memoriałem Szwarca oraz Mistrzostwami Powiatu. Do finału wojewódzkiego kwalifikuje się ośmiu pierwszych zawodników z każdego biegu z Mistrzostw miasta Poznania oraz po sześciu z Powiatu Poznańskiego. W tegorocznych zawodach po raz pierwszy od wielu lat uczennica SP 61 awansowała do finałów Wojewódzkich ( Olga Kaszyńska ), zajmując 3 miejsce spośród uczniów szkół podstawowych miasta Poznania. Niewiele zabrakło również do szczęścia Kacprowi Merlingerowi, który po bardzo dobrym i ambitnym biegu zajął 9 miejsce w swojej kategorii. Wyniki naszych uczniów należy tym bardziej pokreślić, iż w każdym z biegów uczestniczyło ok. 150 osób! Gratulacje!