Jasełkowe kolędowanie
"Cicha noc ¶więta noc niech kolędy zabrzmi moc!"

Tegoroczne jasełka, upłynęły nam w atmosferze wspólnego kolędowania.Klasa VI b pod opiek± wychowawcy, i katechetki przygotowała krótki występ dotycz±cy historii powstawania najbardziej znanych kolęd.W trakcie, ¶piewali¶my wspólnie z nauczycielami i uczniami wszystkie znane nam kolędy i pastorałki.Atmosfera, była naprawdę wzniosła. Każdy, z u¶miechem na twarzy chciał wychwalać Nowonarodzonego.Wspólnemu kolędowaniu, towarzyszyły także instrumenty muzyczne które u¶wietniały nam ¶piewy.Na akordeonie grała Zuzia natomiast na organach Marta .Pozostali uczniowie, grali na flażoletach.My¶lę, ze to wspólne kolędowanie przygotowało nas wszystkich, na przeżycie pięknych ¶wi±t narodzenia Pana Jezusa.